Asiakaspalvelu / Yrittäjyyden asiantuntija

Ma–pe 9.00–18.00
Puhelin: +358 40 483 8755

Kysyminen ei maksa mitään. Kysy meiltä mitä vain yrittämiseen liittyvää, yrityksen perustamisesta palveluiden hankintaan. Puhelun hinta on normaali puhelumaksu oman puhelinliittymän mukaisesti.

Palvelu on avoinna arkisin klo 9.00-18.00 välillä. Mikäli emme heti pääse vastaamaan niin jätä viesti vastaajaan ja palaamme asiaan viimestään seuraavana arkipäivänä.

Palvelukielet: Suomi, Ruotsi ja Englanti

SOITA MEILLE +358 40 483 8755

Me olemme täällä yrittäjiä varten

Emil Korhonen

Emil Korhonen

Yrittäjyyden asiantuntija / KTM

emil.korhonen@ilona.works
+358 40 483 8755
LinkedIn

Samuli Kallio

Samuli Kallio

Yrittäjyyden asiantuntija

samuli.kallio@ilona.works
+358 40 194 0950
LinkedIn

Carl Aminoff

Carl Aminoff

Yrittäjyyden asiantuntija

carl.aminoff@ilona.works
+358 40 084 8563
LinkedIn

Tommi Raussi

Tommi Raussi

Yrittäjyyden asiantuntija

tommi.raussi@ilona.works
+358 40 186 2759
LinkedIn

Teo Schukov

Teo Schukov

Yrittäjyyden asiantuntija

teo.schukov@ilona.works
+358 40 635 3032

Teemu Ohlsbom

Teemu Ohlsbom

Yrittäjyyden asiantuntija

teemu.ohlsbom@ilona.works
+358 40 084 8562

Lassi Kousa

Lassi Kousa

Yrittäjyyden asiantuntija

lassi.kousa@ilona.works
+358 40 354 7343
LinkedIn

Joel Ruottu

Joel Ruottu

Yrittäjyyden asiantuntija

joel.ruottu@ilona.works
+358 40 120 9575

Axel Lindell

Axel Lindell

CEO / Yhteistyöt

axel.lindell@ilona.works
+358 41 544 6022
LinkedIn

Henna Kankainen

Henna Kankainen

Marketing Coordinator / Sisällöntuotanto

henna.kankainen@ilona.works
Linkedin

Aki Joensuu

Aki Joensuu

Growth Hacker / Markkinointi

aki.joensuu@ilona.works
LinkedIn

Mimmi Johansson

Mimmi Johansson

Marketing Trainee

mimmi.johansson@ilona.works
LinkedIn

Sinä?

Sinä?

Growth Hacker / Markkinointi

Tuleva Growth Hacker?

Sinä?

Sinä?

Hae meille töihin!

Myynti ja yrittäjyyden asiantuntija?