Me olemme täällä yrittäjiä varten

Emil Korhonen

Emil Korhonen

Yrittäjyyden asiantuntija / KTM

emil.korhonen@ilona.works
+358 40 483 8755
LinkedIn

Carl Aminoff

Carl Aminoff

Yrittäjyyden asiantuntija

carl.aminoff@ilona.works
+358 40 084 8563
LinkedIn

Teo Schukov

Teo Schukov

Yrittäjyyden asiantuntija

teo.schukov@ilona.works
+358 40 635 3032

Lassi Kousa

Lassi Kousa

Yrittäjyyden asiantuntija

lassi.kousa@ilona.works
+358 40 354 7343
LinkedIn

Miro Nordberg

Miro Nordberg

Yrittäjyyden asiantuntija

miro.nordberg@ilona.works
+358 40 844 6918

Axel Lindell

Axel Lindell

CEO / Yhteistyöt

axel.lindell@ilona.works
+358 41 544 6022
LinkedIn

Henna Kankainen

Henna Kankainen

Marketing Coordinator / Sisällöntuotanto

henna.kankainen@ilona.works
Linkedin

Aki Joensuu

Aki Joensuu

Growth Hacker / Markkinointi

aki.joensuu@ilona.works
LinkedIn

Sonja Kalatie

Sonja Kalatie

Marketing Trainee

sonja.kalatie@ilona.works
Linkedin

Sinä?

Sinä?

Growth Hacker / Markkinointi

Tuleva Growth Hacker?

Sinä?

Sinä?

Hae meille töihin!

Myynti ja yrittäjyyden asiantuntija?