Me olemme täällä yrittäjiä varten

Emil Korhonen

Emil Korhonen

Yrittäjyyden asiantuntija / Eläkevakuutukset / KTM

+358 40 483 8755
emil.korhonen@ilona.works
LinkedIn

Joni Saastamoinen

Joni Saastamoinen

Yrittäjyyden asiantuntija

+358 44 774 6836
joni.saastamoinen@ilona.works
LinkedIn

Apil Bhandari

Apil Bhandari

Yrittäjyyden asiantuntija

+358 44 029 4343
apil@ilona.works
LinkedIn

Esa Louko

Esa Louko

Myyntipäällikkö

+358 44 774 6787
esa.louko@ilona.works
LinkedIn

Lassi Kousa

Lassi Kousa

Myyntiedustaja

+358 44 774 6860
lassi.kousa@ilona.works
LinkedIn

Maritta Viitala

Maritta Viitala

Myyntiedustaja

+358 44 774 6702
maritta.viitala@ilona.works
LinkedIn

Rauno Järvinen

Rauno Järvinen

Myyntiedustaja

+358 44 796 7193
rauno.jarvinen@ilona.works

Johanna Asunto

Johanna Asunto

Myyntiedustaja

+358 44 777 0016
johanna.asunto@ilona.works
Linkedin

Inka Pääkkönen

Inka Pääkkönen

Myyntiedustaja

+358 44 777 0272
inka.paakkonen@ilona.works
Linkedin

Arttu Klemola

Arttu Klemola

Myyntiedustaja

+358 44 777 0021
arttu.klemola@ilona.works

Axel Lindell

Axel Lindell

Chair of the Board

+358 41 544 6022
axel.lindell@ilona.works
LinkedIn

Sinä?

Sinä?

Vakuutusedustaja

Hae meille töihin!

Henna Kankainen

Henna Kankainen

Marketing Coordinator / Sisällöntuotanto

henna.kankainen@ilona.works
Linkedin

Aki Joensuu

Aki Joensuu

Growth Hacker / Markkinointi

aki.joensuu@ilona.works
LinkedIn

Ceyda Kupaci

Ceyda Kupaci

Marketing Trainee

ceyda.kupaci@ilona.works
LinkedIn

Foodie

Foodie

Chief Happiness Officer

asiakaspalvelu@ilona.works

Yolo

Yolo

Feel Good Coordinator

asiakaspalvelu@ilona.works

Mulperi

Mulperi

Barketing Manager

asiakaspalvelu@ilona.works